Mūsų istorija

Mėgstu suktis virtuvėje. Tai man – savotiška meditacija. Tačiau labiau nei gaminti,  mėgstu sukviesti prie stalo,  stebėti kaip kiti mėgaujasi paruoštais valgiais ir užstalės atmosfera.

Žinojau, kad patiekalų skoniui didžiulę įtaką turi ne tik įdėta meilė, bet ir jiems pagaminti  panaudotų produktų kokybė bei patiekalų pateikimo estetika. Prieš bemaž  10 metų atrastas alyvuogių aliejus –  puikus šito įrodymas. Juo  pagardintos salotos susilaukdavo daugybės namiškių, draugų komplimentų. Bėda buvo ta, kad šio aliejaus įsigyti galėjau tik pirkdama didesniais kiekiais, kurių mūsų  šeimai buvo aiškiai per daug. Pasiūlyti išbandyti šį unikalaus skonio aliejų draugams, pažįstamiems, pažįstamų pažįstamiems buvo vienintelė galimybė turėti jį ant savo stalo kasdien. Tikėjau šiuo produktu, todėl drąsiai galėdavau laiduoti savo vardu už  šį gaminį, nebijodama susigadinti savo vardo. Taip,  po truputį, plėtėsi mano skoniu pasitikinčių klientų ratas. O kartu su juo ir mano “atrastų” produktų sąrašas.

Šiandien jums siūlau atrasti ir pamėgti ne tik  įvairias  ypač tyro aliejaus rūšis, bet ir džiovintus vaisius bei riešutus iš viso pasaulio, balzaminį  actą ir kremą, alyvuoges ir kitus gardumynus . Šių gaminių tiekėjus atrinkau labai kruopščiai ir per ilgą laiką. Esu labai laiminga, kad savo gastronominiais “atradimais” galiu dalintis su kitais: jau pamėgusiais ir žinančiais tai, ką siūlau bei dar tik atrandančiais.

Pamažu ypač kokybiškų gardėsių tiekimas virto  pagrindine mano  veikla iš kurios galiu pragyventi.  Vyras juokais šį mano verslą vadina “Romos kolonijinių prekių krautuvėlė“.  O mano mylimi klientai  sugalvojo savo – „Romos skanumai“.

Kviečiu mėgautis jais, nes skanu yra sveika!

2020 m. rugsėjo 16 d. esame įtraukti į Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos tvarkomą Maisto tvarkymo subjektų sąrašą ,suteikiant atpažinimo numerį 290003396. Leidžiamos ūkinės veiklos rūšys:

Pagrindinė: 47.91, Užsakomasis pardavimas paštu arba internetu

Papildomos: 47.19.0.K, Mažmeninė prekyba kitose prekybos vietose, kuriuose maistas ir gėrimai nedominuoja; 52.10, Laikymas ir sandėliavimas.

Žmonės kalba apie mus

Mano draugai (abu humanitarai 🙂 ) sukūrė štai tokį karantininį produktą. labai visiems rekomenduoju, nes žinau, kaip čia viskas skanu ir geros kokybės

Jolanta Kryževičienė
Visada šviežūs ir gardūs, aukštos kokybės produktai! Puikūs ir lengvi receptai!! Tinka ieškantiems tobulumo!

Oksana Mejerė
Viskas labai puikiai išieškota ir per daug metų patikrinta 🙂

Rūta Alminienė
Tikrai esate skonio burtininkė

Rasa Leišė
Jūs taip apetitnai rašote, kada aš tik paskaitau ir nebegaliu tverti. Tuoj skambinu Romutei ir ta atveža trūkstamų ingredientų. Taip man buvo su pomidorų ir mocarelos mandarininiu užpilu ir Aženo slyvom. Dabar su alyvuogėm. Ką jūs darot su žmonėm, gerbiami ponai?

Rūta Žadeikytė
Slyvos super, labai skanios, ačiū

Gražina Daubarienė
Vynuogių sirupas fantastiško skonio

Jurgita Vaitkienė
Orison aliejus yra absoliučiai TOBULAS. Aš galėčiau jį gerti ne šaukštais, o stiklinėmis. Spalva, aromatas, skonis, slydimas gerkle ir tas šviežiai nupjautos žolies poskonis burnoje. PASAKA

Marga Rita
Slyvos ir mangai dabar mano pusryčiai, kaip faina, kad esat pasiekiami ir tokie skanūs

Alfreda Samana

Gal šitas receptas padės kalafiorus pamėgt😉